Historia

Firma Logart została założona w 2003 roku przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie menedżerskie w sektorach: produkcji i logistyki.

W latach 2003- 2004 istotną sferą działalności było pośrednictwo w zakresie zatrudniania polskich pracowników u pracodawców zagranicznych. W tym czasie kierowaliśmy pracowników przede wszystkim do takich krajów jak: Wielka Brytania, Irlandia, USA, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Jordania.

Od 2005 nasza firma jest jednym z liderów w zakresie obsługi sektora TSL (transport, spedycja, logistyka).  O takiej specjalizacji na rynku polskim zadecydowały dwa czynniki:
  • zidentyfikowany brak na rynku agencji rekrutacyjnych podmiotu znającego nie tylko zasady profesjonalnej rekrutacji ale również będącego ekspertem w zakresie usług i procesów logistycznych,
  • doskonała znajomość rynku, zarówno pracowników jak i pracodawców, działających w sektorze TSL.

Zaufało nam ponad 50 znanych przedsiębiorstw funkcjonujących w branży logistycznej. Są wśród nich renomowane korporacje spedycyjne, międzynarodowi przewoźnicy oraz globalni operatorzy logistyczni.

Od 2007 roku zakres usług firmy został poszerzony o usługi udostępniania pracowników tymczasowych. W ramach leasingu pracowniczego naszym klientom dostarczamy doświadczonych pracowników, głównie na stanowiska związane z produkcją, konfekcjonowaniem i magazynowaniem towarów.

Wysoka jakość świadczonych usług sprawia, że coraz częściej zadania rekrutacyjne powierzają nam uznane marki, reprezentujące różnorodne branże. Do naszych klientów dołączyły między innymi: największe w Europie sieci handlowe, renomowane kluby sportowe oraz międzynarodowe linie lotnicze.